Tel: +86 755 2357 1734

Dav: +86 189 2287 9832

E-mailem:

Blogy/novinky

Domov - O nás - Blogy/novinky - Jak najít profesionálního dodavatele plastových forem a nástrojů s konkurenční cenou z Číny?

Jak najít profesionálního dodavatele plastových forem a nástrojů s konkurenční cenou z Číny?

02. 28, 2022

Vstřikování plastů se v moderním průmyslovém výrobním prostředí stává stále populárnějším. Pokud chcete vyrábět opakovaný hromadný nízkonákladový produkt, bude pro vás řešení vstřikování nejrychlejší a nejlevnější řešení. Je proto velmi důležité najít profesionálního dodavatele plastových forem a nástrojů, aby postavili vysoce kvalitní plastové formy a nástroje s konkurenceschopnou cenou pro jakékoli nové potřeby / projekt v oblasti lisování plastů. Čínské formy budou vaší nejlepší volbou, pokud hledáte řešení forem za konkurenceschopnou cenu


Vezměme si příklad v automobilovém průmyslu, malé osobní auto, které potřebuje přibližně 6 000 sad nástrojů celkem (zahrnuje nástroje pro vstřikování plastů, lisovací nástroje, pěnové nástroje a nástroje pro tlakové lití). Obvykle, pokud je vaše společnost světového lídra ve svém oboru, měli byste mít přísný a stabilní systém dodavatelského řetězce a chtěli byste si přímo vybrat dodavatele pro automobilový průmysl úrovně 1 nebo úrovně 2. Ale pokud jste automobilová společnost úrovně 2, jak si můžete vybrat svého vlastního dodavatele, zejména pro svého dodavatele nástrojů? Stále si vybrat průmyslového lídra pro nástroje nebo si vybrat dodavatele s nejnižší cenou? Zdá se, že to pro vás není dobrá volba. Pokud si vyberete společnost, která obsluhuje společnost s vedoucí pozicí, obvykle jsou mnohem dražší a méně efektivní pro reakční dobu a servis. Pokud zvolíte nejlevnějšího dodavatele, může mít velmi špatnou kvalitu a některá další rizika. Příliš mnoho společností spadá do těchto 2 špatných strategií získávání zdrojů a vždy si stěžují, že jsou tak špatné a nemají na výběr.


Best times Mould & plastic products technology Ltd jako středně velký profesionální výrobce vstřikovacích forem na plasty se snažíme být vaším strategickým dlouhodobým partnerem pro plastové formy a nástroje s konkurenceschopnou cenou. Již mnoho let sloužíme mnoha zákazníkům z Ameriky, Kanady, EU atd. a budujeme si pověst díky naší vysoké kvalitě a bohatým zkušenostem.


Pokud najdete externího dodavatele nástrojů z levné oblasti, Pokud hledáte důvěryhodného a profesionálního dodavatele vstřikování plastů, dejte mi prosím vědět, pomůžeme vám najít lepší řešení. Dejte mi prosím vědět a my vám dáme větší důvěru ve váš nový projekt.


Jak najít profesionální plastovou formu