Tel: +86 755 2357 1734

Dav: +86 189 2287 9832

E-mailem:

Profil společnosti

Domov - O nás - Profil společnosti

Profil společnosti

Best Times Mould & Plastic je společnost vyrábějící plastové vstřikovací formy a zakázkové vstřikování plastů. Společnost má 15 let zkušeností ve výrobě forem a lisování plastů industry.Best Times Mould & Plastic byla založena v roce 2007, která se nachází ve městě Shenzhen, provincie Guangdong, Čína.


Best Times Mould & Plastic Products Technology Ltd. pokrývá továrnu o rozloze 6500 metrů čtverečních se 130 zaměstnanci. Máme profesionální inženýrský a výrobní tým s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti výroby forem a vstřikování plastů. Jsme vybaveni přesným CNC obráběcím centrem, EDM, Mirror EDM, Wire EDM, frézkou, bruskou na výrobu vysoce přesných forem, abychom splnili požadavky našich zákazníků na cenu, vysokou kvalitu, rychlou dodací lhůtu.


Best Times Mould & Plastic jsou také vybaveny pokročilými vstřikovacími lisy na plasty od 60 tun do 2500 tun uzavírací síly, včetně vícenásobného vstřikovacího lisu pro 2-shot a 3-shot vstřikování.

Náš tým

V Best Times Mould & Plastic máme profesionální inženýrské týmy a obchodní týmy, většina z nich má více než 10 let zkušeností v oblasti výroby forem a vstřikovacího průmyslu, zejména pro lékařské, elektronické a automobilové produkty. Náš tým zahrnuje 10 forem designéři, 2 cenoví inženýři, 5 projektových inženýrů, 3 Q.C inženýři, 8 tým prodejních specialistů s vícejazyčnou schopností obsluhovat naše zákazníky z USA, Kanady, Německa, Francie, Velké Británie, Španělska, Polska, Česka atd.

Naše schopnosti a služby včetně

Další informace

Trhy, které obsluhujeme

Best Times Mould & Plastic slouží našim zákazníkům z automobilového průmyslu, elektroniky, lékařství a laboratoří, domácích potřeb, domácích spotřebičů, telekomunikací, osvětlení, elektrických, průmyslových zařízení, obalů, potrubních armatur, sportu a volného času, hraček, motocyklů, kuchyňského náčiní , atd.

Důvěřuje nám mnoho zákazníků z USA, Kanady, Německa, Francie, Velké Británie, Španělska, Polska, Česka atd. Jsme zde, abychom vyhověli vašim potřebám na zakázkové nové projekty a produkty.

Vyžádejte si cenovou nabídku