Tel: +86 755 2357 1734

Dav: +86 189 2287 9832

E-mailem:

Služby

Domov - Služby

Návrh dílů a prototypování

Pokud o tom můžete snít, můžeme to postavit.

Nejlepší časy technologie forem & plastic products Ltd. má mnohostranné designové a vývojové schopnosti, které spolupracují s naší různorodou zákaznickou základnou a vytváří vysoce kreativní řešení designu produktů. Ve spolupráci se zákazníky od začínajících až po velké OEM přinášíme nápady na produkty na trh efektivně a hladce s plně integrovanou sadou funkcí vývoje produktů Best Times Mould.


Počínaje koncepční myšlenkou a digitálním designem náš tým zkušených designérů převezme vizi zákazníka a přivede ji k životu. S našimi inženýrskými schopnostmi potvrzujeme funkčnost vize zákazníka při zachování kreativní image. Vyrábíme hliněné modely plné velikosti pomocí našich vysoce přesných 5osých mlýnů. Provedeno s nejvyšší kvalitou a nasazením,


Nejlepší časy technologie forem & plastic products Ltd. Creative Services podporuje potřeby zákazníků od nápadů až po verze na produkční úrovni a prototypy.


Vy definujete rámec – my poskytujeme řešení.

Design produktu

Design produktu

Design produktu

Design produktu

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Prototyp

Naši inženýři s vámi budou spolupracovat na návrhu vašeho zakázkového dílu a prototypu před výrobou forem a vstřikováním plastů, aby bylo zajištěno, že návrh 100% splňuje standardy zákazníků na nástroje a požadavky na lisování.

Vyžádejte si cenovou nabídku