Tel: +86 755 2357 1734

Dav: +86 189 2287 9832

E-mailem:

FAQ

Domov - O nás - FAQ

 • 10.Q:Dokážete sladit konkrétní barvu?

  Ano, můžeme přizpůsobit konkrétní barvu podle vzorků. Nebo použijte konkrétní barvu podle čísla barvy RAL nebo PANTONE.

 • 11.Q:A co vaše forma a platební termín?

  Platební podmínky formy: 50% při objednávce, 40% při první platbě, 10% před odesláním formy. Dá se vyjednávat. Částečné platební podmínky: 50% na objednávku, 50% před odesláním produktů. jsme flexibilní, pokud jde o platební podmínky formy, abychom podpořili naše zákazníky.

 • 12.Q:Jaká je dodací lhůta pro plastové formy a procesy vstřikování?

  Dodací lhůta vstřikovací formy se počítá od schválení výkresu formy a přijetí zálohy po první zkoušku formy (T1), obvykle trvá 3 týdny až 5 týdnů pro vzorky T1 pro malé a středně velké formy. U některých velkých forem a komplikovaných forem může u vzorků T1 trvat 6–8 týdnů. Dodací lhůta pro vstřikování počítaná od schválení vzorku a přijetí zálohy až po dokončení výroby, množství objednávky určuje potřebnou dodací lhůtu, obvykle 3 až 15 dnů. Záleží.

 • 13.Q:Zašle Best Times Mould zprávu DFM zákazníkovi?

  Ano, Best Times Mould odešle zprávu DFM (design for production) a dokonce i analýzu toku formy před zahájením konstrukce formy ke kontrole/schválení zákazníkem.

 • 14.Q:Zašle Best Times Mould návrh formy ke schválení?

  Po schválení DFM zašle Best Times Mould návrh formy ke schválení a Best Times Mould nezahájí řezání oceli, dokud zákazník neschválí návrh formy.

 • 15.Q:Kolik plastových vzorků bude poskytnuto zdarma?

  Best Times Mould normálně poskytne 5~10 výstřelů prvních zkušebních vzorků formy s bránou (pokud má) zdarma v závislosti na velikosti dílů, jejich vyzvednutí by bylo dopravné.

 • 16.Q:Jak bude Best Times Mould uchovávat záznamy o všech datech o formách?

  Best Times Mould bude uchovávat záznamy o všech konečných schválených 2D, 3D výkresech forem, dokumentech o úpravách a zasílat je zákazníkovi do souboru, aby se předešlo budoucím zmatkům v případě, že bude zapotřebí technická změna.

 • 17.Q:Jak kontrolovat kvalitu před odesláním?

  Zásilku lze zařídit pouze po PASS inspekce Best Times Mould QC nebo PASS pro kontrolu QC zákazníka nebo v případě potřeby PASS inspekce třetí strany. A Best Times Mould tu vždy bude poskytovat plnou podporu.